Cvičení pro veřejnost

Jsme rádi, že jste se dostali až sem.
Znamená to, že chce cvičit.....a nebo jste prostě jen zvědaví......v každém případě jste na správném místě.

Je pár věcí, které by jste měli vědět:

 • Nabízíme širokou škálu různých cvičení
  od pomalé a meditacně založené Jógy, přes silově zaměřený ENERGYtraining a TRX až po rychlou a veselou Zumbu.
 • U nás si vyberou jak ženy, tak muži
  ač se při prvním pohledu na níže uvedenou tabulku může zdát, že je naše nabídka určena převážně ženám, tak vězte, že to tak není. Pánům můžeme doporučit především hodiny TRX, ENERGYtrainingu či Power Jógy.
 • Ani začátečníci se neztratí
  pokud se chcete o jednotlivých cvičeních dozvědět více, navštivte naši poradnu. Základní informace ohledně průběhu hodin naleznete zde.
 • Naši instruktoři jsou jedničky
  všechny naše cvičební lekce jsou vedeny zkušenými instruktory s patřičným vzděláním a několikaletou praxi. Toto je fakt, který nebývá všude pravidlem.

 

Pokud hledáte nějaký způsob jak zabavit či utahat své ratolesti, tak se podívejte na naši nabídku cvičení pro děti.

 

Přehled nabízených lekcí

Jelikož je naše nabídka poměrně široká, připravili jsme pro vaši snadnější orientaci přehledovou tabulku, kde najdete všechny druhy cvičení, které nabízíme spolu s jejich charakteristikou. Sloupečky tabulky zobrazují jednotlivé složky našeho ENERGYindexu

Tabulku si dokonce můžete setřídit podle libovolného sloupečku dle své preference. (Mužete dokonce třídit podle více sloupečků zároveň pokud během výběru sloupečků podržíte klávesu SHIFT)

Pokud Vás zajímá jaké jsou ceny jednotlivých lekcí, tak se mrkněte do ceníku.

 

Upozornění: ne všechna cvičení, která jsou uvedena v předchozí tabulce jsou také zařazena do aktuálního rozvrhu. Vše je přizpůsobeno vašemu zájmu. V rozvrhu jsou proto jen ty hodiny, o které je dlouhodobě zájem. Nic ovšem není neměnné a pokud uvidíme zvýšený zájem o cvičení, které v aktuálním rozvrhu není, tak jej velice rádi přidáme. Takže, pokud chcete nějakou změnu tak neváhejte a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ! Uděláme maximum, abychom Vám vyhověli.